افزایش قیمت هاست تا یکماهه آینده

 

به اطلاع  می رساند  آذران وب با توجه به ثبات قیمتهای هاست در دوسال گذشته  ، با توجه به نوسان دلار و افزایش هزینه های نیروی انسانی  و همچنین  تعرفه های مصوب سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور  ،علی رغم  میل باطنی  تصمیم به افزایش 20 درصدی  در قیمت هاستهای قابل ارائه  از تاریخ 99/6/1  گرفته است . لذا مشتریان محترم می توانند تا آن تاریخ با همین قیمتهای فعلی اقدام به تمدید و یا ثبت نمایند  .  

 

تخفیف ویژه فروشگاه فوق حرفه ای

مشترکین عزیزی که از فروشگاه های ورژن قبل آذران وب استفاده می کنند برای تبدیل به فروشگاه حرفه ای از 50 درصد تخفیف بهره مند می شوند و مشترکینی که می خواهند سایت خود را فروشگاهی نمایند شامل 25 درصد تخفیف خواهند شد . 

برای کسب اطلاعات بیشتر با داخلی 205 خانم شربتی هماهنگی فرمایید . سپاس 

تخفیف ویژه مشترکین جدید

این خبر مخصوص کاربرانی هست که ثبت نام کرده ولی تاکنون موفق به خرید نشده اند شما میتوانید در اولین خرید خود 30 درصد تخفیف هاست دریافت نمایید . کد تخفیف مریوطه را می‌توانید ازلینک   ...

جشنواره عید تا عید آذران وب

آذران وب با توجه به اعیاد پیشرو، جشنواره عید تا عید را برگزار نموده است که از دوشنبه 21 مرداد 98 شروع و تا 30 مرداد ادامه دارد .

این جشنواره که با دو موضوع هاست و دامین فعال است و با کد های تخفیف که اختصاص داده شده و در سایت azaranweb.org   معرفی شده است برای عموم قابل استفاده می باشد .

در این تخفیف ها 50% تخفیف جهت ثبت هاست جدید و 20% تخفیف جهت ثبت دامنه جدید هدیه داده می شود .

حضور آذران وب در بیست و پنجمین دوره ی نمایشگاه بین المللی الکامپ

همراهان همیشگی آذران وب منتظر حضور پر مهرتان در نمایشگاه بین المللی الکامپ خواهیم بود نمایشگاه بین المللی تهران - سالن میلاد - سالن 31B